Kawa Plotki i Fotki

…Jeśli znajdzie się w twoim życiu taka osoba, która widzi w Tobie piękno, pozwól jej aby Ci o tym powiedziała…

Z cyklu Kawa Plotki i Fotki

Jagoda przyszła do mnie całkiem szczerze i odważnie na dobrą kawę. Sesję zaplanowałyśmy 2 dni temu. Nie wszystko zostało przewidziane, np to, że skiepści się pogoda. Wyszło jak wyszło. Po kilku godzinach urodził się całkiem przyjemny plan spędzenia popołudnia. Wymyśliłyśmy sobie nieco inną Jagodę, lekką zmianę wizerunku. Dojrzałą kobietę, pewną siebie, klasyczną damę .Na co dzień Jaga nosi glany i jest oddaną hippie, toteż styl jaki zaproponowałam był radykalnym przeskokiem tożsamości.

Ten krótki zwinny projekt pokazuje, jak możemy siebie „przymierzać”, eksperymentować, nie bać się odkrywania w sobie tego, czego jeszcze nie znamy. Każda kobieta ma wiele twarzy, nieco mniej ich posiada mężczyzna, ale to inny temat. Jednakże każda istota może spotkać siebie po drugiej stronie lustra, stanąć obok i spojrzeć na siebie z dystansem, bowiem na tym polega życie – by bawić się formą, kolorem, przestrzenią i światłem, doświadczać samego siebie. Niektórzy traktują sesje jako fototerapię, o czym napiszę innym razem. To trochę jakby wyjść z ciała i stanąć obok, oglądając własne fotografie. Zapewniam, że jest to dobra forma spędzania czasu z samym sobą i z fotografem. Kreujemy świat i siebie nawzajem. Czyńmy piękno, bądźmy piękni. Nie trzeba tu wielkiej odwagi.Ciekawość prowadzi nas za rękę. Jesli masz ochotę poznać i zobaczyc siebie momimi oczami, umów się ze mną na sesję 🙂

Zapraszam

Patrycja

img_3261
przed sesją i stylizacją

Świetlisty, delikatny makijaż, podkreśający tęczówkę oka, rysy twarzy oraz minimalna korekta kolorytu cery. Do tego magiczny dotyk, dobry nastrój i mamy takie efekty.Średnio zajmuje nam to około godziny. Ta zmiana jest subtelna, na pograniczu natury Jagody. Ona jest nadal jaka jest i to trzeba uszanować w naszej całej pracy. W człowieku liczy się dusza i jej nie należy ruszać, zmuszać do rzeczy nienaturalnych czy przesadnych. Dusza zamyka się w spojrzeniu. Chcąc zrozumieć istotę duszy spójrz człowiekowi głęboko w oczy. Tam tkwi ukryty sens jego istnienia.

img_3344

img_3267
efekt końcowy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s