Gdy nie ma czasu by żyć

Z cyklu „Kawa Plotki i Fotki”

A teraz usiadłam … dzieci nakarmione, napojone, zmęczone … może pójdą spać. Moje wino grzane już dawno nie jest ciepłe ale to nic… mam czas hmmm tylko na co? tak właśnie jest, kiedy na chwilkę zwolnisz i pytasz samą siebie po co, przecież jest tyle roboty 🙂)) obłęd !!! zdrowie zapracowanych i tych którzy już odpoczęli – pisze Aga na swoim profiu FB.

Aga jest matką 4 wspaniałych dzieci. Najstarszy Tadek ma 11 lat, najmłodszy Ryszard 2 lata. To nie jest proste zadanie, jednakże piękne i wzniosłe. W całym tym pędzie Aga niestety musi czasem zapomnieć o sobie, o swoich potrzebach, pragnieniach i pasjach. Czasem nie zdąży wypić swojego grzanego wina bo z sama zasypia jak dziecko na skraju swojej sofy.

Znalazłyśmy jednak czas na spotkanie. Na wariackich papierach, w błysku świateł mroźnego stycznia. Nieco niewyspana, rozkojarzona i zaaferowana dzwoniącymi telefonami – Aga. Dzieci zostawiła z babcią. Szybko! mamy czas do 15 – rzuciła na wejściu.

Jak się przyznała po sesji, wątpiła, czy coś z tego wyjdzie. Nie czuła się ani na siłach, ani atrakcyjnie. Zmęczenie robi swoje. Roztargnienie

Ale ! Po pierwsze i po drugie, osobiście nie wierzę, że zdjęcia mogą nie wyjść. I oto takie efekty osiągnełyśmy wspólnie.

img_2311
Aga przed metamorfozą

Jesteśmy nie tylko matkami i żonami ale również kobietami, mamy swoje kompleksy, zmartwienia i pasje. Chcemy być kochane i podziwiane ale rzadko znajdujemy czas dla siebie bo wolimy dawać wszystko co mamy swoim bliskim. Dzięki temu jesteśmy zawsze piękne, bo ten kto kocha i daje promienieje światłem. Wystarczy, że ktoś nam o tym przypomnie. Na moich sesjach jesteście pod pełną opieką i prowadzeniem. I pamiętajcie: wszystkie jesteście piękne ! Nie ma innej możliwości.

img_2482
Aga po metamorfozie

Delikatny makijaż i poprawa kolorytu cery. Zmiany minimalne, nieinwazyjne, bez ingerencji w rysy twarzy i charakter a jedynie podkreślające ukryte walory. A nie mówiłam? Da się wszystko.

img_2353
Po Metamorfozie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s