Kobiecość jest ważna. Konkurs!

Często zapominamy o naszej kobiecości, walcząc  z obowiązkami dnia codziennego. Przestajemy czuć się atrakcyjnie, nasza pewność siebie szybuje w dół, a my czujemy się z dnia na dzień coraz gorzej. Wiem dobrze jak to jest. Kobiety na całym świecie, są tak naprawdę podobne i maja porównywalne potrzeby… Jedną z nich jest nieodparta pokusa bycia kochaną i atrakcyjną, chcianą…

Dlatego mam dla Was niespodziankę, albowiem jestem pewna, że poprawi Wam ona humor i doda siły na kolejne miesiące tego roku. Jaki by nie był!

KONKURS! 🙂 

Ten Konkurs jest przeznaczony głównie dla kobiet, które naprawdę są wyczerpane i zmęczone życiem, które chciałyby coś zmienić w swojej codzienności ale jest im ciężko ruszyć z miejsca, którym brakuje motywacji i wsparcia…

Być może nigdy się  nie malowałas i nie wiesz jak to robić, być może czujesz sie okropnie szaro sama z sobą i nie znosisz spoglądać z lustro… To nic! Uwierz! Każdego dnia możemy zacząć wszystko od nowa.

Zapraszam Wygraną na wspaniałą metamorfozę!  Opisz mi swoją historię i opowiedz dlaczego to właśnie TY powinnaś wygrać ten konkurs 🙂 Wyślij równiez swoje foto. Historia, która wzruszy mnie najbardziej wygra. Uprzedzam, że wzruszam się szybko!

Napisz do mnie na maila patrycja.szuman@gmail.com 

Wyniki ogłoszę w Nasze Święto 8 marca ! i umówię Cię na niezwykłą metamomrfozę i sesję zdjęciową 🙂 To będzie pamiątka dla Ciebie i świetna zabawa.

Nie zwlekaj, życie jest zbyt piękne by je marnować.

With Love

Patrycja Szuman 

Za udział w sesji zdjęciowej dziękujemy naszym pięknym modelkom.

IMG_8528
Foto Patrycja Szuman
img_6181
Foto Patrycja Szuman

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s